Co robić z dziećmi w Zabrzu?

0
295

Dziś chcę stworzyć pierwszy artykuł z nowej serii, w którym przedstawić chcę kilka ciekawych miejsc, do których udać można się z dziećmi. Aby to miało ręce i nogi muszę robić to kolejno dla różnych miast. Zaczynam od Zabrza, bo dotarły do mnie wieści, że nie ma tam zbyt wielu atrakcji dla dzieci, trzeba mit ten obalić.

Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido

Chcesz zabrać swoje dziecko w fajne miejsce? Może zacznij od pokazania mu tego, z czego Zabrze słynie najbardziej, a mianowicie z zabytkowej kopalni. To miejsce warto zobaczyć nie tylko kiedy jest się dzieckiem, ale i rodzicem!

Salon zabaw Fiku Miku

Chcesz, aby Twoje dziecko miało dobrą zabawę z rówieśnikami? Dobrym pomysłem będzie wyjazd do salonu zabaw Fiku Miku. To świetna opcja niezależnie od wieku.

Multikino

Jeśli wiesz, że w kinach grają jakąś fajną bajkę czy film dla dzieci, to zawsze odwiedzić możesz też miejscowe multikino.

Jump World – park trampolin

Kolejna atrakcja, która pozwoli dziecku zmęczyć się i poszaleć. Zabierz dziecko do parku trampolin, tylko uważaj, aby nie zrobiło tam sobie nic złego.

Nauka robienia pizzy

Ciekawą opcją jest odwiedzenie bistro 3u, które dowozi jedzenie w Zabrzu. Robią oni też specjalne zajęcia kulinarne, w czasie których dzieci uczą się robić prawdziwą włoską pizzę.

Sala zabaw frajda

Kolejna na mojej liście sala zabaw. Abyś nie myślał, że w Zabrzu jest tylko jedna. Jeśli w Fiku Miku wszystkie atrakcje już się Wam znudziły, to nie pozostaje nic innego, niż wybór tej właśnie opcji!

Kąpielisko leśne Zabrze Maciejowice

W Maciejowicach, dzielnicy Zabrza, zawsze możesz, oczywiście w porze letniej, wybrać się na kąpielisko. Jest miło, przyjemnie i można się nieźle ubawić.

Ogród botaniczny w Zabrzu

Dla miłośników kwiatów, roślin i ogrodów mamy ogród botaniczny. Powinno zobaczyć je każde dziecko, aby poszerzyć swoje horyzonty.

Dom muzyki i tańca

Dla miłośników kultury i tańca mamy kolejną opcję, a mianowicie dom muzyki i tańca. Można wysłać tam zarówno muzykalne dzieci, jak i te, które mają z tym problem, aby miały szansę się poprawić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here