Strona główna
Dziecko
Tutaj jesteś
Dziecko Urodziny dla dzieci w sali zabaw

Urodziny dla dzieci w sali zabaw – jakie są koszty?

Data publikacji 15 października 2022


Zamierzasz urządzić urodzinki dla dziecka w sali zabaw i zastanawiasz się, ile mogą Cię kosztować? Zobacz przykładowe ceny!

Coraz rzadziej urodziny dla dzieci organizuje się w domach. Zwykle jest to kwestia braku dostępnej przestrzeni, ale również czasu na ich urządzenie. W takiej sytuacji alternatywnym rozwiązaniem jest urządzenie udanego przyjęcia dla malucha poza domem. Bardzo często wybierane są wtedy sale zabaw dla dzieci. Jakie oferują one usługi i z jakimi kosztami związana jest taka zabawa?

Urodziny w sali zabaw pełne dziecięcej radości

Sale zabaw są uwielbiane przez dzieci. To tam czeka na nie mnóstwo ciekawych atrakcji, na przykład zjeżdżalnie, trampoliny, ścianki do wspinania się, tory przeszkód, a to jedynie parę propozycji, ponieważ jest ich o wiele więcej.

Wiele sali zabaw zaprasza obecnie najmłodszych nie tylko do zabawy na co dzień, ale również daje możliwość organizacji wydarzeń jak urodziny dla dzieci Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie obecnie można skorzystać z takiej usługi.

Urodzinki wyprawione w sali zabaw dla dzieci mają wiele zalet, między innymi mogą być spełnieniem dziecięcych snów oraz wspaniałym wydarzeniem, które na długi czas pozostaje w pamięci. Również urodziny dla dzieci urządzone w sali są bardzo wygodnym wyborem dla rodziców, którzy nie muszą wtedy zajmować się ich urządzeniem we własnym zakresie. To wszystko powoduje, że dzisiaj są one wybierane bardzo często.

Pełna obsługa podczas urodzinek dla dziecka

Sale zabaw organizujące dziecięce urodziny mogą zaoferować pełną gamę usług dla najmłodszych oraz dla ich rodziców, by wydarzenie to było jedyne w swoim rodzaju. Co dokładnie znajduje się wśród atrakcji i usług oferowanych przez sale?

Przede wszystkim sala zabaw zapewnia dostęp do prywatnej sali, gdzie odbywają się urodziny dla dzieci, a także zapewnia wejście na główną salę z atrakcjami dla maluchów. Dzięki temu solenizant może przyjąć swoich gości na początku na sali, gdzie może też przyjąć prezenty i odsłuchać zaśpiewanego dla niego hucznego „Sto lat”, a następnie dzieci mogą przejść do sali zabaw.

W prywatnej salce maluchy mogą też pozostawić swoje rzeczy oraz skorzystać z poczęstunku – napojów oraz przekąsek.

Pełna paleta atrakcji dla solenizanta i jego gości

Gdy chodzi o wydarzenia jak imprezy dla dzieci Warszawa ma wiele sali, gdzie na najmłodszych oczekuje mnóstwo świetnych zabaw. Jakie atrakcje czekają na gości urodzin oraz na solenizanta?

Przede wszystkim są to różnego rodzaju atrakcje jak zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami oraz gąbkami, trampoliny, ścianki do wspinania się, tory przeszkód, aby wspomnieć o paru propozycjach.

To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ urodziny dla dzieci mogą być też uzupełnione o dodatkowe atrakcje za opłatą. Zaliczane są do nich między innymi:

  • animacje
  • wizyta maskotki
  • malowanie buzi
  • wykonanie tymczasowych tatuaży
  • pokaz iluzjonisty
  • przygotowywanie balonowych dekoracji

Takie atrakcje dostępne są również wtedy, gdy wybrana zostanie organizacja urodzin dla dzieci w Warszawie w sali zabaw AIRO. To właśnie tam na solenizanta i jego gości oczekuje pełna paleta ciekawych propozycji oraz mnóstwo atrakcji w kosmicznej sali.

Przystępne ceny pakietów na dziecięce urodzinki

Gdy chodzi o opłaty za imprezy dla dzieci Warszawa zazwyczaj prezentuje ceny na poziomie od około 60 do 100 złotych za jednego gościa.

Zatem wtedy, gdy w urodzinkach ma wziąć udział 10 gości wraz z solenizantem, koszty wnoszą od 600 do 1000 złotych.

Warto przy tym wskazać, że koszty będą zależały od wielu czynników, dlatego w określonych przypadkach mogą być one również wyższe.

Zwykle sale zabaw oraz inne punkty organizujące dziecięce urodzinki prezentują oferty w formie pakietów. Można zatem wybrać określony pakiet usług, na przykład pod kątem czasu wstępu na salę zabaw, rodzaju dekoracji, poczęstunku, atrakcji w cenie.

Dodatkowe atrakcje, jak wskazano wcześniej, będą również wymagały dopłaty, więc warto się z nimi zapoznać.

Koszty mogą być również podwyższone w ciągu weekendów. Wiele sali zabaw oferuje wtedy organizację urodzinek dziecięcych w cenach wyższych niż w dni powszednie.

Redakcja agagu.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie inspiracja spotyka praktyczną wiedzę! Jesteśmy miejscem, w którym pasja do domu, troska o dziecko, zieleń ogrodu oraz osobisty rozwój łączą się w harmonijną całość. Nasza redakcja to nie tylko zbiór artykułów, ale prawdziwa oaza pomysłów, wskazówek i inspiracji, które pomogą Ci stworzyć wymarzone otoczenie dla siebie i swoich bliskich.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?