Jaki grawer umieścić na obrączce?

Wiele osób planujących ślub i wesele zastanawia się, jaki grawer najlepiej umieścić na obrączkach. Warto się tego dowiedzieć oraz zapoznać z najlepszymi i najbardziej efektownymi pomysłami.

Odręczny napis

Aktualnie hitem stał się odręczny napis stworzony na obrączce. Grawer w tej formie z całą pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby, dlatego warto się nad nim zastanowić. Odręczny grawer może mieć dość zróżnicowaną formę. Mogą to być zarówno inicjały oraz data ślubu, jak i specjalna sentencja przeznaczona dla drugiej połowy. Dzięki odręcznemu zapisowi grawer nabiera wyjątkowego charakteru i będzie przypominał o ukochanej osobie, jeśli tylko spojrzy się na obrączkę.

Tradycyjny grawer

Grawer na obrączce może być również wykonany w sposób tradycyjny. W tej formie najczęściej umieszczane są imiona małżonków lub ich inicjały. Niektóre osoby decydują się również na umieszczenie podwójnych inicjałów, imion, a nawet imion dzieci. Wybór w dużej mierze jest kwestią indywidualną, dlatego warto go w odpowiedni sposób przemyśleć oraz dostosować do swoich potrzeb i preferencji. Dzięki temu na pewno uda się wybrać odpowiedni zapis.

Data ślubu

Wśród najczęściej wybieranych grawerów na obrączkach można również wymienić datę ślubu w różnej formie. Takie rozwiązanie ma szereg zalet, ponieważ obrączka ma przypominać właśnie o tym jednym szczególnym dniu, w którym został zawarty związek małżeński. Wygrawerowanie daty ślubu jest również korzystne dla wszystkich osób, które nie mają pamięci do dat i bardzo szybko je zapominają. Z powodzeniem można się również zdecydować na wygrawerowanie daty ślubu wraz z inicjałami małżonków lub ich imionami.

Sentencje

Kolejnym bardzo dobrym pomysłem na stworzenie grawera na obrączkach ślubnych bez wątpienia są różnego rodzaju sentencje, które mają duże znaczenie dla małżonków. Najczęściej są to sentencje występujące w formie słów piosenek, jednak mogą mieć one również aspekty religijne. Zwroty mogą być zapisane w różnych językach. Wśród nich wymienia się zarówno język polski i angielski, jak i inne. Warto wybrać dla siebie opcję, która najbardziej przypada do gustu oraz wzbudza pozytywne emocje, ponieważ są one bardzo ważne podczas tworzenia grawera.

Grawer z humorem

Wśród różnych możliwości stworzenia grawera można również wymienić umieszczenie zapisu humorystycznego. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się wśród wielu osób, a w szczególności wśród par, które mają spore poczucie humoru. Taki grawer może również występować w formie podwójnej, czyli rozpoczynać się na jednej obrączce, a kończyć na drugiej. Jest to bardzo atrakcyjna forma zapisu sentencji na obrączkach.

Podwójny grawer

Wiele osób zastanawia się, jaki grawer na obrączkach z białego złota lub innego, mniej popularnego kruszcu najlepiej umieścić. Jednak na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależne jest od indywidualnych preferencji oraz gustu. W obecnych czasach jednak pary bardzo często decydują się na podwójny grawer. Oznacza to, że sentencja będzie się rozpoczynała na obrączce żony, a kończyła na obrączce męża lub na odwrót. Warto przemyśleć takie rozwiązanie, ponieważ jest ono niezwykle atrakcyjne.

Ważne słowa

Grawer na obrączce może być również kwestią indywidualną. Dlatego para może w samodzielny sposób określić, jakie słowa pragnie wygrawerować na obrączce. Wybrane zwroty powinny mieć duże znaczenie emocjonalne dla danych osób, ponieważ wtedy będą wzbudzały pozytywne uczucia. Ważne słowa mogą zawierać również dodatek imion, inicjałów, a nawet datę ślubu. Będzie to świetny pomysł podczas wyboru najlepszego dla siebie grawera.

Artykuł powstał we współpracy z https://luva.pl/

Redakcja agagu.pl