Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle Nowoczesne technologie

Nowoczesne technologie i praktyczne gadżety

Data publikacji 10 lutego 2021

Nowoczesne technologie zaskakują nas swoją pomysłowością, a ich praktyczność sprawia, że potrafią ułatwić codziennie życie każdemu.

Najnowsza technologia 


Sieć 5G – rozwija się bardzo dynamicznie, a jej transfer jest, aż trzydziestokrotnie większy w porównaniu z inną siecią. Jednak, aby każdy mógł z niej korzystać najpierw musi zostać zwiększona przepustowość i obniżone koszty sieci.

Produkty Artificial Intelligence – rozwijają się na świecie już od kilkudziesięciu lat. Jednak obecnie dzięki różnym systemom sterowania uzyskały na większej popularności. Produkty Al pozwalają na sterowanie inteligentną zabawką lub napędzają aparat w telefonie. Nowe rozwiązania będą umożliwiać kupno inteligentnych dronów, robotów obywatelskich czy wykonywanie zautomatyzowanych dostaw.


Najciekawsze dodatki do komputera lub laptopa 


Dzięki odpowiednim gadżetom użytkowanie laptopa lub komputera staje się bardziej atrakcyjniejsze. Do najbardziej zaskakujących gadżetów możemy zaliczyć:
– wiatraczek na USB – który jest bardzo przydatny w momencie, gdy urządzenie się nagrzewa, wystarczy podłączyć wiatraczek do komputera, aby go szybko ochłodzić
– pendrive – jeśli znudził nam się już widok zwykłego pendriva możemy kupić sobie go w różnych kształtach jak, np. pistoletu, gaśnicy czy butelki do piwa. Taki gadżet doskonale sprawdzi się na prezent dla każdego komputerowego fanatyka
– odkurzacz do szczelin – przeznaczony do czyszczenia szczelin między klawiszami komputera, zasilany jest na USB, a do tego bardzo lekki.


Gadżety do smartfonów 


Dzięki rozwiniętej technologii możemy również znaleźć odpowiednie dla nas przedmioty, które ułatwią nam korzystanie ze smartfonów czy tabletów (https://szukamlapka.pl). Do takich urządzeń możemy zaliczyć:
– lampę pierścieniową do Selfie – jest ona wielofunkcyjna i łatwa w obsłudze. Doskonale poprawia jakość obrazu oraz działa dodatkowo jako oświetlenie. Za sprawą USB lampa pasuje do każdego modelu telefonu lub tabletu
– bezprzewodową ładowarkę z podstawką – idealna wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do źródła prądu. Ładowarka działa również jako uchwyt na telefon, czy lampka led. Urządzenie wyposażone jest w dwa dodatkowe porty USB, do których możemy podłączyć inne telefony.
– elektryczny i automatyczny uchwyt na telefon – urządzenie oprócz uchwytu wyposażone zostało w bezprzewodową ładowarkę. Urządzenie bardzo mocno trzyma telefon, dlatego spokojnie możemy jeździć autem po różnych drogach.


Technologie z roku na rok ciągle się rozwijają serwując ludziom nowe innowacyjne rozwiązania, które z pewnością nie raz jeszcze nas zaskoczą. 

Redakcja agagu.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie inspiracja spotyka praktyczną wiedzę! Jesteśmy miejscem, w którym pasja do domu, troska o dziecko, zieleń ogrodu oraz osobisty rozwój łączą się w harmonijną całość. Nasza redakcja to nie tylko zbiór artykułów, ale prawdziwa oaza pomysłów, wskazówek i inspiracji, które pomogą Ci stworzyć wymarzone otoczenie dla siebie i swoich bliskich.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?